Tender NoticeNew Energy
Poland – Batteries – Retrofit systemu bateryjnego w autobusach elektrycznych marki Solaris U12E oraz U18E taboru MPK S.A. w Krakowie
- By:
- MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA W KRAKOWIE
- Region:
- Poland · Kraków
- Published:
- 2026-09-02
- Deadline:
- 2026-09-17
- Contact
Notice Details
[TED 606581-2026] Poland – Batteries – Retrofit systemu bateryjnego w autobusach elektrycznych marki Solaris U12E oraz U18E taboru MPK S.A. w Krakowie Buyer: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA W KRAKOWIE CPV: 31440000, 50117300, 31440000, 50117300 Przedmiotem zamówienia jest retrofit systemów bateryjnych, magazynów energii(baterii trakcyjnych) w 3 autobusach Solaris tj. typ U12E – 1 sztuka -DE606 oraz typ U18E – 2 sztuki - DN005, DN006, wraz wymaganymi modyfikacjami, o których mowa w Dokumentach zamówienia.
