Tender NoticePhotovoltaic
Greece – Solar photovoltaic modules – Προμήθεια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία φωτοβολταϊκών σταθμών συνολικής ισχύος 5.999,4kWp με εικονικό ενεργειακό συμψηφισμό (virtual net metering) στη θέση Νεραϊδοβούνι του Δήμου Καρπενησίου.
- By:
- ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
- Region:
- Greece · ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
- Published:
- 2026-07-29
- Deadline:
- 2026-09-29
- Contact
Notice Details
[TED 529438-2026] Greece – Solar photovoltaic modules – Προμήθεια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία φωτοβολταϊκών σταθμών συνολικής ισχύος 5.999,4kWp με εικονικό ενεργειακό συμψηφισμό (virtual net metering) στη θέση Νεραϊδοβούνι του Δήμου Καρπενησίου. Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ CPV: 09331200, 31100000, 31300000, 32441000, 51100000, 09331200 Estimated value: 5670336 EUR Προμήθεια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία φωτοβολταϊκών σταθμών συνολικής ισχύος 5.999,4kWp με εικονικό ενεργειακό συμψηφισμό (virtual net metering) στη θέση Νεραϊδοβούνι του Δήμου Καρπενησίου - φωτοβολταϊκά πάνελ ελάχιστης ονομαστικής ισχύος 620Wp ανά τεμάχιο, συστήματα στίριξης, αντιστροφείς inverter ονομαστικής ισχύος 350kw ανά τεμάχιο, υποσταθμοί (6x0,8/20KV και ονομαστικής ισχύος 1.000kVΑ) και Η/Μ περιφερειακού εξοπλισμού αυτών , ηλεκτρολογικός εξοπλισμός, περιφερειακό σύστημα παρακολούθησης και εποπτείας, εργασίες εγκατάστασης και συντήρηση συστήματος
