返回招采商机
招标公告光伏

波兰 – 太阳能光伏组件 – a) 采购并在地面结构上安装一套约499.8 kWp的完整光伏装置

发布方:
REKO PRIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
地区:
波兰 · Myszków
发布:
2026-08-13
截止:
2026-09-17
联系方式

公告正文

[TED 564379-2026] Poland – Solar photovoltaic modules – a) Zakup i montaż na konstrukcji gruntowej kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 499,8 kWp Buyer: REKO PRIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CPV: 09331200, 09332000, 09331200, 09332000 1. Zapytanie dotyczy zakupu i montażu a konstrukcji gruntowej kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 499,8 kWp . 2. Zamawiający nie dopuszcza zakupu urządzeń używanych. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych oraz ofert wariantowych. 4. Przeznaczenie przedmiotu zamówienia Przedmiotowe instalacje mają zapewnić częściowe zbilansowanie zapotrzebowania na energię elektryczną wynikającego z prowadzonych procesów produkcyjnych Zamawiającego i tym samym zwiększenie efektywności energetycznej oraz ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. 5. Miejsce posadowienia Instalacje zostaną posadowione na gruncie na terenie będącym w użytkowaniu Zamawiającego na działkach wskazanych w dokumentach formalnych, o których mowa poniżej. 6. Warunki formalno-prawne Na potrzeby realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający dysponuje następującymi dokumentami: a) Warunki Przyłączenia: nr WP/054071/2025/O08R00 b) Projekty techniczne; c) Pozwolenie na budowę – decyzja nr 152/26 z dnia 14.04.2026 r., oraz decyzja nr 326/26 z dnia 04.08.2026 r. będąca zmianą decyzji nr 152/26 z dnia 14.04.2026 r. 7. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Instalacja PV zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w rozdziale III Zapytania ofertowego 01A/REKO/PV/2026 z dnia 13.08.2026r.; b) Wykonanie konstrukcji gruntowej kafarowanej zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w rozdziale IIIZapytania ofertowego 01A/REKO/PV/2026 z dnia 13.08.2026r; c) Wykonanie niezbędnych elementów infrastruktury technicznej wymaganych przez Operatora Sieci Dystrybucyjnej; d) Dokumentację potwierdzającą zgodność przedmiotu zamówienia z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności deklaracja zgodności z obowiązującymi normami; e) Instrukcję obsługi w języku polskim; f) Dostawę i montaż elementów instalacji oraz konstrukcji, a także liczników energii elektrycznej; g) Interaktywny informator o aktualnej i historycznej produkcji prądu z instalacji PV; h) Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego; i) Przyłączenie do instalacji odbiorczej zakładu (hala nr 1) poprzez stacje transformatorową; j) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie; k) Przeprowadzenie odbiorów z Tauron Dystrybucja - Operatorem Sieci Dystrybucyjnej. Szczegółowe informacje zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr 01A/REKO/PV/2026 z dn. 13.08.2026 r. dostępnym pod adresem https://www.reko-odpady.pl/dofinansowania/

相关附件