返回招采商机
招标公告新能源

波兰 – 电池 – 克拉科夫MPK S.A.车队中Solaris U12E及U18E电动巴士的电池系统改造

发布方:
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA W KRAKOWIE
地区:
波兰 · Kraków
发布:
2026-08-11
截止:
2026-09-14
联系方式

公告正文

[TED 559780-2026] Poland – Batteries – Retrofit systemu bateryjnego w autobusach elektrycznych marki Solaris U12E oraz U18E taboru MPK S.A. w Krakowie Buyer: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA W KRAKOWIE CPV: 31440000, 50117300, 31440000, 50117300 Przedmiotem zamówienia jest retrofit systemów bateryjnych, magazynów energii(baterii trakcyjnych) w 3 autobusach Solaris tj. typ U12E – 1 sztuka -DE606 oraz typ U18E – 2 sztuki - DN005, DN006, wraz wymaganymi modyfikacjami, o których mowa w Dokumentach zamówienia.

相关附件