招标公告光伏
希腊 – 太阳能光伏组件 – 在卡尔派尼西市Neraidovouni地点采购、安装和调试总功率5,999.4千瓦峰值的光伏电站,采用虚拟净计量
- 发布方:
- ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
- 地区:
- 希腊 · ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
- 发布:
- 2026-07-29
- 截止:
- 2026-09-29
- 联系方式
公告正文
[TED 529438-2026] Greece – Solar photovoltaic modules – Προμήθεια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία φωτοβολταϊκών σταθμών συνολικής ισχύος 5.999,4kWp με εικονικό ενεργειακό συμψηφισμό (virtual net metering) στη θέση Νεραϊδοβούνι του Δήμου Καρπενησίου. Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ CPV: 09331200, 31100000, 31300000, 32441000, 51100000, 09331200 Estimated value: 5670336 EUR Προμήθεια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία φωτοβολταϊκών σταθμών συνολικής ισχύος 5.999,4kWp με εικονικό ενεργειακό συμψηφισμό (virtual net metering) στη θέση Νεραϊδοβούνι του Δήμου Καρπενησίου - φωτοβολταϊκά πάνελ ελάχιστης ονομαστικής ισχύος 620Wp ανά τεμάχιο, συστήματα στίριξης, αντιστροφείς inverter ονομαστικής ισχύος 350kw ανά τεμάχιο, υποσταθμοί (6x0,8/20KV και ονομαστικής ισχύος 1.000kVΑ) και Η/Μ περιφερειακού εξοπλισμού αυτών , ηλεκτρολογικός εξοπλισμός, περιφερειακό σύστημα παρακολούθησης και εποπτείας, εργασίες εγκατάστασης και συντήρηση συστήματος
