招标公告半导体
荷兰 – 微电子机械及设备和微系统 – 金属剥离系统(TNO44)
- 发布方:
- Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNO
- 地区:
- 荷兰 · Den Haag
- 发布:
- 2026-06-23
- 截止:
- 2026-07-13
- 联系方式
公告正文
[TED 430413-2026] Netherlands – Microelectronic machinery and apparatus and microsystems – Metal Lift-Off System (TNO44) Buyer: Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNO CPV: 31712000, 38900000, 31712000, 38900000 Estimated value: 1600000.0 EUR Levering van een metal lift-off system Levering van één metal lift-off system
